Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 美觀實用 優質的產品 攜帶方便
顏色: 黑色Lite
Price: HK$601.00
| Material | ABS |
| Features | Portable |
| Resolution | 1080P |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Black Lite |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Portable Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1200 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 16" |
| Display Type | LCD |
| Screen Size Range | 14" to 16" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Brightness | 300cd/m |
| SKU | se25070790957923322 |
Brand Name: Reletech
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Reletech-sc-014442352.html
Quality: 7596076 people said the quality is very good!
Author: l***6
Date:
Review: 美觀實用 優質的產品 攜帶方便
顏色: 黑色Lite
Author: 彰***昇
Date:
Review: 雖然有簡單包裝.也太草率了.畢竟LCD是非常脆弱的
顏色: 黑色Lite
Author: 2***0
Date:
Review: very good quality light weight graphics is good easy to set up quick delivery
顏色: 黑色Lite
Author: f***i
Date:
Review: I bought it as a gift for my husband and he loved it
顏色: 黑色Lite
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.